Meeskond

Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus (ESTDEV – Estonian Centre for International Development) on riigi sihtasutus, mis korraldab ja koordineerib Eesti rahvusvahelise arengukoostöö ja humanitaarabi projektide elluviimist Idapartnerlusriikides ja Aafrikas.

Kontaktinformatsioon

Kadri Maasik
Juhatuse liige/tegevjuht

Marin Terep
Tegevjuhi assistent
Marin.Terep@estdev.ee

Liina Simm
Personalijuht
Liina.Simm@estdev.ee

Helen Raun 
Kvaliteedijuht
Helen.Raun@estdev.ee

Lea Kõu
IT ja teabehalduse koordinaator
Lea.Kou@estdev.ee

Andrea Kivi 
Jurist
Andrea.Kivi@estdev.ee

Nelli Timm
Twinningu nõunik
Nelli.Timm@estdev.ee

Silver Loit
Vanemnõunik
Silver.Loit@estdev.ee

Tarmo Needo
Juht, Infrastruktuuride ehitusprojekt Ukrainas
Tarmo.Needo@expert.estdev.ee

Aafrika ja uute turgude büroo

Karin Maasel
Aafrika ja uute turgude büroo juht
Karin.Maasel@estdev.ee

Kristel Rillo
Digipädevuste ja hariduse e-lahenduste programmijuht
Kristel.Rillo@estdev.ee

Andres Ääremaa
Digiarengu programmijuht
Andres.Aaremaa@estdev.ee

Katrin Winter
Ida-Aafrika nõunik
Katrin.Winter@estdev.ee

Annika Leek
Projektide spetsialist
Annika.Leek@estdev.ee

Gretlyn Kangro
Projektide koordinator
Gretlyn.Kangro@estdev.ee

Idapartnerlusbüroo

Alina Varul
Vanemprojektijuht
Alina.Varul@estdev.ee

Katrin Lugina
Projektijuht
Katrin.Lugina@estdev.ee

Anna Alen
Projektijuht
Anna.Alen@estdev.ee

Marika Kundla
Projektide spetsialist
Marika.Kundla@estdev.ee

Artur Aukon
Peaekspert, ajakirjandus ja meedia
Artur.Aukon@estdev.ee

Ando Kiviberg
Peaekspert, kohaliku tasandi reformid ja regionaalne areng
Ando.Kiviberg@estdev.ee

Tiit Matsulevits
Ekspert, meedia ja õiguskaitse reformid
Tiit.Matsulevits@estdev.ee

Aap Neljas
Vanemteadur
Aap.Neljas@estdev.ee

Finantsüksus

Evelina Teearu
Finantsjuht
Evelina.Teearu@estdev.ee

Maarika Randmaa  
Finantsekspert
Maarika.Randmaa@estdev.ee

Ruth Karolin
Projektide finantsekspert
Ruth.Karolin@estdev.ee

Kommunikatsioonibüroo

Tiina Joosu-Palu
Kommunikatsioonijuht
Tiina.Joosu-Palu@estdev.ee

Kristi Vikman
Digikommunikatsiooni spetsialist
Kristi.Vikman@estdev.ee

Üldinformatioon